Автомодельний спорт

З метою організації змістовного та цікавого дозвілля дітей міста Луцька, протягом зимових  канікул, Луцьким міським Центром науковотехнічної творчості учнівської молоді було проведено ряд організаційно-масових заходів.


З метою організації змістовного та цікавого дозвілля дітей міста Луцька, протягом зимових  канікул, Луцьким міським Центром науково-технічної творчості учнівської молоді було проведено ряд організаційно-масових заходів. Серед найцікавіших — міські змагання з автомодельного спорту, які відбулись 21 січння 2015 року за сприяння управління освіти Луцької міської ради. Представники шести загальноосвітніх навчальних закладів міста ( №№ 9, 14, 18, 19, 20, 21) змагались у такому виді автомодельного спорту, як  кордові автомоделі для закритих приміщень або, як їх ще називають, кімнатні кордові автомоделі. Програма змагань передбачала особисто-командну першість у двох класах: ЕЛ-іграшка та ЕЛ-АЕРО.

            Запекла боротьба за медалі найвищого гатунку розгорнулася між представниками Луцьких гімназій № 18 та №21 імені Михайла Кравчука, які розділили перемоги та другі місця між собою. 

В особистому заліку переможцями змагань  стали: 

            Стащук Віктор, учень 7-г класу Луцької гімназії № 21  імені Михайла Кравчука

(І місце — ЕЛ-іграшка);

            Данильчук Євген, учень 4-в класу Луцької гімназії №18 (І місце — ЕЛ-АЕРО, ІІ — місце ЕЛ-іграшка);

            Малахівський Назар, учень 6-б класу Луцької гімназії № 21  імені Михайла Кравчука

(ІІ місце — ЕЛ-АЕРО);

            Філоненко Станіслав, учень 7-а класу Луцької ЗОШ № 19 ( ІІІ місце — ЕЛ-АЕРО);

            Федорук Ярослав, учень 3-б класу Луцької ЗОШ № 20 (ІІІ місце — ЕЛ — іграшка).

            В командному заліку перемогла команда Луцької гімназії № 21 імені Михайла Кравчука, другою стала команда Луцької гімназії №18, третьою — команда Луцької ЗОШ №20.

            Переможці нагороджені дипломами управлівння освіти Луцької міської ради та медалями.

            Організатори змагань сподіваються, що у 2016 році до боротьби за нагороди долучаться команди і інших навчальних закладів. Бажаємо усім гарного продовження навчального року. 


Корисні посилання