ШВИДКІСТЬ, РУХ, ДРАЙВ: ЩЕ ОДИН ДЕНЬ З ЖИТТЯ ПОЗАШКІЛЛЯ МІСТА ЛУЦЬКА

Висока майстерність, спортивний дух, взаємовиручка об’єднують юних картингістів Луцького міського ЦНТТУМ. Вихованці гуртка «Юний картингіст» неабияк захоплюються технічною творчістю. Їхній особливий почерк можна впізнати з-поміж сотні: вони завжди динамічні і ведуть безкомпромісну боротьбу за головні нагороди змагань.

22 жовтня видався прохолодний, жовтневий ранок, та це не завадило 26 юним любителям швидкості та драйву зібратися на автодромі Міжшкільного навчально-виробничого комбінату для участі у відкритих міських змаганнях учнівської молоді з картингу, які проводилися Луцьким міським ЦНТТУМ спільно з управлінням освіти Луцької міської ради та спортивно-технічними клубами «Волинь-Карт», «Поршень-Волинь».

Відповідно до Умов проведення заходу особиста першість визначалась у п’яти класах картів: «МІКРО», «МІНІ», «Піонер-А», «Піонер-Б», «Кадет».

Учасники демонстрували вміння швидкісного маневрування та майстерність шосейно-кільцевих перегонів, а завдяки професіоналізму тренерів, механіків, учасників заходу та злагодженій роботі суддівської колегії змагання пройшли на високому рівні, без травм та пошкоджень спортивної техніки.

         За рішенням суддівської колегії призові місця між учасниками відкритих міських змагань з картингу розподілились наступним чином:

у класі картів «МІКРО»: І місце зайняв Герасимчук Михайло; ІІ місце –  Чапюк Данило; ІІІ місце – Крищук Даніїл;

у класі картів «МІНІ»: І місце посів Королюк Станіслав; ІІ місце – К Ковальчук Андрій; ІІІ місця – Кадлубицький Артем та Онуфер Андрій;

у класі картів «Піонер-А»: І місце виборов Горковчук Арсен; ІІ місце –  Радивонік Давид; ІІІ місце –  Ковтун Назар;

у класі картів «Піонер-Б»: І місце зайняв Ващук Влад; ІІ місце –  Працон Ілля; ІІІ місце – Шиптарський Ярослав;

у класі картів «Кадет»: І місце у Гашимова Романа; ІІ місце в Потапчука Олександра та ІІІ у Ольшевського Назара.

За активну участь у міських змаганнях з картингу нагороджено дипломом управління освіти Луцької міської ради наймолодшого учасника заходу Зингеля Максима.

Окремо оголошено подяку начальника управління освіти Луцької міської ради за активну участь та високий професіоналізм під час організації та проведення змагань: Шабуніну Валентину Олексійовичу, директору клубу «Поршень-Волинь»; Ковальчуку Ігорю Вікторовичу, директору спортивно-технічного клубу «Волинь-Карт»; Дяченку Сергію Віталійовичу, члену федерації картингу Волинської області, Ковальчуку Сергію Ігоровичу, керівнику гуртка «Юний картингіст» Луцького міського ЦНТТУМ.

Вітання переможцям! Висловлюємо слова вдячності усім учасникам заходу, які в непростий час карантинних обмежень долучаються до підтримки технічно обдарованої учнівської молоді!

Завантажити всі світлини змагань можна за посиланням:

https://drive.google.com/drive/folders/1fZknO9i0wD8FjUHHfyS31MLZEBTlj8k3?usp=sharing


Корисні посилання