Вихованці гуртка спортивної радіопеленгації – переможці обласних змагань

18 та 19 вересня 2012 року у Луцьку відбулися обласні змагання зі спортивної радіопеленгації.
У боротьбі за перемогу протистояло вісім команд? Обласного ЦНТТУМ, Луцького міського ЦНТТУМ, ...


 

18 та 19 вересня 2012 року у Луцьку відбулися обласні змагання зі спортивної радіопеленгації. У боротьбі за перемогу протистояло вісім команд – Обласного ЦНТТУМ, Луцького міського ЦНТТУМ, Луцького району, ОСТК м. Луцьк, Ковелького  СЮТ, Нововолинського ЦДЮТ, СЮТ м. Любомль та ЦПО м. Ковель.

Спортивна радіопеленгація (полювання на лиса) – особливий вид спорту, суть якого полягає в тому, щоб знайти заховані в лісі радіопередавачі за мінімальний проміжок часу. Допоможуть у цьому спортсменам радіоприймач, карта місцевості, компас. Спортивну радіопеленгацію не даремне називають полюванням на «лиса», адже знайти вдало замаскований передавач по «радіосліду» нагадує висліджування справжньої рудої, хитрої лисички. Для досягнення високого результату «мисливцю» необхідно також бути уважним, цілеспрямованим, витривалим, спритним та швидким. І, в такому випадку, успіх обов’язково йому посміхнеться. Тож завдання перед спортсменами стояло не з простих. Щоб здобути перемогу, їм потрібно було прикласти чимало зусиль та старань. 

Найбільшу кількість «лисиць» за найменший час «вполювала» команда Луцького міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді на чолі з тренером БРАТЧУК А. Л., а, отже, і стали переможцями: Семенов Назар (ІІ м.), Светлична Ольга (І м.), Голюк Ольга (ІІ м.), Шепелюк Олександр (ІІ м.). Друге місце посіла команда Обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, а третє команда Луцького району. 

     Все сприяло успішному проведенню змагань: і максимальна готовність спортсменів до протистояння, і природні умови, та, головне сумлінна праця організаторів:  Стельмащука А. І., Долинського А. Є. та Жаткіної О. А.
     Святковий настрій не псували проблеми з проживанням і харчуванням, адже організатори про все подбали. Єдине, що наводило страх на спортсменів – це хвилювання перед стартом, адже саме зараз стане явним результат їхньої тривалої праці. 
     Кожен з учасників повіз додому чималий багаж приємних емоцій, спогадів та вражень. 
Підготувала Светлична Ольга

Корисні посилання