«Bieg Huberta» – відкритий міжнародний чемпіонат зі спортивної радіопеленгації

«Bieg Huberta» відкритий міжнародний чемпіонат зі спортивної радіопеленгації у Замості (Польща).

«Bieg Huberta» відкритий міжнародний чемпіонат зі спортивної радіопеленгації у Замості (Польща). Участь волинських спортсменів у цих змаганнях вже стала традицією. І цей рік не став винятком. Тож, 13 та 14 жовтня ліси Замостя стали ареною протистояння українських та польських «мисливців на лисів». Чимало перешкод було на шляху в спортсменів. Це і непростий рельєф лісу, і незнайома місцевість, і конкуренція. Але  наші спортсмени подолали всі перешкоди і, доклавши чималих зусиль, вибороли почесне перше місце.  Тож, команда з Луцька повезла додому незабутні емоції, враження, чемпіонський кубок та чимало медалей. Всі волинські спортсмени вибороли призові місця та були нагороджені дипломами та медалями (Семенов Назар – ІІ м., Шкідина Артур – ІІ м., Бондар Максим – І м., Михальчук Марія – І м., Дмитрук Андрій – І м., Светлична Ольга – І м.).
     Колеги із Замостя завжди тепло та привітно зустрічають гостей. Вони  дбають про якнайкращі умови проживання, забезпечують смачною і ситною їжею, створюють атмосферу відпочинку, що так необхідно після виснажливих дистанцій.
     Змагання завершились і тепер спортсменам залишається наполегливо тренуватись, готуватись до майбутніх стартів, щоб наступного разу знову привезти додому чимало перемог. 
Підготувала: Светлична Ольга


Корисні посилання