Наші інформатики на обласному конкурсі інформаційних технологій

Перемога з геометричною прогресією

Підсумки  обласного конкурсу учнівської молоді

з інформаційних технологій

 


 

Перемога з геометричною прогресією

Підсумки  обласного конкурсу учнівської молоді

з інформаційних технологій


Нове покоління, що зростає в епоху інформації, потребує принципово нових рішень. Використання комп`ютерних та інформаційних технологій є необхідним та важливим кроком до виховання гармонійної особистості ХХІ століття.

1-2 листопада на базі Волинського обласного Центру науково-технічної творчості учнівської молоді проходив обласний конкурс учнівської молоді з інформаційних технологій. Максимально розкрити свої здібності та нахили зібрались 52 учасники - представники 19 команд  загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.

Основне завдання конкурсу - стимулювання інтелектуального, творчого, розвитку учнівської молоді, підвищення інтересу до поглибленого вивчення інформаційних технологій. Захід передбачав участь представників команд у трьох номінаціях: «Офіс», «Web-дизайн» та «Програмування». Команду нашого Центру представляли Зобов Дмитро (номінація Web-дизайн), Голяр Іванна (номінація «Програмування») і Бережний Андрій (номінація «Офіс»).

В перший день змагань учасники виконували конкурсне завдання, на другий день - захищали свої заздалегідь підготовлені проекти. Домашнє завдання було не із легких: розробка Web-сайту на тему «Руху юних техніків України – 85 років, Волині – 65!», створення проекту презентації «2012 – рік спорту та здорового способу життя» та розгорнутого програмного проекту.

Журі конкурсу оцінювало виконане домашнє завдання, зайого захист та виконання конкурсного завдання в номінаціях. Організатори відзначили високу якість роботи журі та достатній рівень підготовки учасників.

За підсумками журі  Дмитро Зобов зайняв перше місце в номінації «Web-дизайн», а Луцький міський ЦНТТУМ посів друге місце в командному заліку, уступивши лише команді Малої Академії Наук.  Волинська область на Всеукраїнському конкурсі буде представлена учасниками-переможцями у кожній номінації.

Приємним сюрпризом для учасників змагань стали катання на катку "Снігова королева" та тролейбусна екскурсія містом, запропоновані оргкомітетом конкурсу.

Хочеться відмітити, що Діма Зобов вже втретє бере участь у даному конкурсі: два роки тому в особистому заліку посів дев’яте місце, а в минулому – третє, а в цьому році – перше. Досвід у подібних конкурсах має й Іванка Голяр та вперше виступає Бережний Андрій. Що принесе цей рік для кожного із учасників та для команди в цілому?

В командній першості теж простежується позитивна тенденція для нашого Центру: з кожним роком ми піднімаємося все на вищий щабель. Лишилася лише одна непідкорена вершина – абсолютна першість. Юні інформатики, можливо, саме ви підкорите її?

В інших виданнях про цей захід:

Сайт Управління освіти і науки Волинської ОДА

Волинський інформаційний портал

Сайт обласного ЦНТТУМ

Блог "Тут зростають юні інформатики" Луцького міського ЦНТТУМ 

Керівник гуртка "Основи поліграфії і дизайну" Савчук Л.В.,

 керівник гуртка інформатики Бондар Я.С.


Корисні посилання