Міські змагання з технічного моделювання для молодших школярів

З метою залучення дітей до технічної творчості та організації  їх  змістового  дозвілля 15 грудня 2014 року на базі Луцького міського Центру науково-технічної творчості учнівської молоді відбулися міські змагання з технічного моделювання для молодших школярів.


З метою залучення дітей до технічної творчості та організації  їх  змістового  дозвілля 15 грудня 2014 року на базі Луцького міського Центру науково-технічної творчості учнівської молоді відбулися міські змагання з технічного моделювання для молодших школярів.

Луцькі міські змагання з ПТМУ заході взяли участь учні із 19 навчально-виховних закладів міста (усього 36 учасників): ЗНЗ №№ 1, 2, 3, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, НВК ЗОШ-інтернат.

З вітальним словом до учасників міських змагань звернувся директор Центру Ігор Євгенович Данильчук, який побажав учасникам успіхів, гарних результатів і наголосив, що команда-переможець змагань буде захищати честь міста на обласному конкурсі.

Програма змагань передбачала три етапи. Перший – теоретичний залік, метою якого було перевірити рівень базових знань з технічного моделювання учасників, визначених програмою гуртка початкового технічного моделювання.

Наступні два етапи були спрямовані на виявлення рівня практичних умінь та навичок дітей:

Луцькі міські змагання з ПТМ- молодша група: виконання моделі транспортної техніки власного задуму за допомогою геометричного конструктора та виготовлення моделі транспортної техніки з паперу;

- старша група: виконання креслення розгортки геометричного тіла за заданими розмірами та виготовлення планера з пінопласту.

Учасники змагань прикладали максимум зусиль під час виконання завдань, адже вони були не з легких. Враховувались правильні та чіткі відповіді у теоретичному заліку; якість  та точність виконання транспортної техніки, творчий підхід при створені моделі з геометричного конструктора. На загальний результат впливали дальність та точність польоту планера виготовленого з пінопласту.

За підсумками трьох етапів змагань було визначено 6 переможців в особистому заліку:

Луцькі міські змагання з ПТМ

- у молодшій  віковій групі:

І місце – Оксенчук Ростислав, учень 4-Б класу Луцького НВК «Гімназія № 14 ім. Василя Сухомлинського»;

ІІ місце – Зінчук Олександр, учень 4-Б класу Луцької гімназії № 21 ім. Михайла Кравчука;

ІІІ місце – Мандзюк Роман, учень 3-А класу Луцької ЗОШ І-ІІІ ст. № 17;

- у старшій віковій групі:

І місце – Бойко Максим, учень 4-Г класу Луцького НВК ЗОШ І-ІІІ ст.  № 22 ліцей;

ІІ місце – Хомич Даниїл, учень 4-Г класу Луцької ЗОШ І-ІІІ ст. № 23;

ІІІ місце – Лебедюк Артур, учень 5-Б класу Луцької гімназії № 21 ім. Михайла Кравчука.

У командному заліку перемогу здобули заклади:

- І місце – Луцька гімназія № 21 ім. Михайла Кравчука,

- ІІ місце – Луцький НВК «Гімназія № 14» ім. Василя Сухомлинського, Луцька ЗОШ І-ІІІ ст. № 23,

- ІІІ місце – Луцький НВК ЗОШ І-ІІІ ст. № 22 – ліцей.

Переможці конкурсу-змагання були нагороджені медалями та дипломами управління освіти Луцької міської ради. Усі учасники отримали солодкий подарунок.

Бажаємо юним технікам успіхів, удачі та досягнення найвищих перемог.


Корисні посилання