Результативна весна спортсменів радіоспорту

Спортивна радіопеленгація – надзвичайно цікавий та видовищний вид спорту. Люди по всьому світу займаються ним від дитинства аж до старості.


Спортивна радіопеленгація – надзвичайно цікавий та видовищний вид спорту. Люди по всьому світу займаються ним від дитинства аж до старості. Україна не є винятком. Щороку на території лісових масивів України проводиться багатоетапний Чемпіонат України зі спортивної радіопеленгації, серед учасників якого одними з фаворитів є команди Волинської області, у яку входять гуртківці Луцького міського ЦНТТУМ. Ці старти – не тільки нагода показати свої вміння, набуті впродовж року нелегкими тренуваннями, а і можливість відібратись до збірної команди України для того, щоб захищати честь нашої держави на рівні Європи. Цьогоріч по Україні було проведено троє відбіркових змагань, учасниками яких стали вихованці гуртка спортивної радіопеленгації Луцького міського Центру науково-технічної творчості учнівської молоді.

26-27 березня 2016 року у м. Коростишів Житомирської області наші спортсмени взяли участь у Чемпіонаті України з радіоспорту на коротких дистанціях і показали наступні результати: Тиха Лілія – посіла два перших місця у забігах на діапазоні 3,5 та 144 МГц; Мельник Христина – посіла два третіх місця у забігах на діапазоні 3,5 та 144 МГц.

Наступні змагання були проведені у лісах неподалік м. Вінниці 15-17 квітня 2016 року (Чемпіонат України серед юнаків). Нашим спортсменам вдалось продемонструвати такі результати: У дисципліні спринт Тиха Лілія посіла перше місце, Марчук Аліна – третє місце, Демчук Катерина – третє місце, Мироненко Максим – третє місце; на діапазоні 144 МГц Мельник Христина здобула золоту медаль; на діапазоні 3,5 МГц перше місце посіла Тиха Лілія, друге – Мельник Христина, бронзу отримала Марчук Аліна.

Фінальним відбірковим стартом для дітей став старт у м. Львові 06-09 травня 2016 (Чемпіонат України зі спортивної радіопеленгації на подовжених дистанціях). Під час виступу на змаганнях спортсменам вдалось посісти такі місця: Тиха Лілія – виборола перші місця у всіх чотирьох забігах в категорії, а саме спринт, 3,5 МГц, 144 МГц та фоксоринг; Мельник Христина – на спринті посіла перше місце, на 144 МГц – друге, на фоксорингу – третє місце; у діапазоні 3,5 МГц Демчук Катерина посіла друге місце; Джигалюк Мар’яна в дисципліні фоксоринг посіла третє місце.

Відповідно до результатів кожного з етапів Чемпіонату України було складено відбірковий рейтинг, згідно якого троє наших спортсменок відібрались до Збірної України зі спортивної радіопеленгації. Перший номер отримала Тиха Лілія, другий – Мельник Христина, четвертим номером відібралась Голюк Ольга. Їм надається право виступити на XVII Чемпіонаті Європи серед дітей та юнаків, який буде проведений у лісових масивах околиць м. Осло, Норвегія. Вітаємо переможців, бажаємо успіхів на міжнародних заходах!


Корисні посилання