Люди літа

«ЛюдиЛіта» – під таким гаслом відбулися осінні збори Всеукраїнської благодійної організації «Лелека». Всеукраїнський семінар-практикум для організаторів дитячого оздоровлення та відпочинку «ЛЕЛЕКА-2018» зібрав понад 350 учасників з усієї України на базі Міжнародного дитячого центру «Аврора» (м. Скадовськ Херсонської області).

Програма зустрічі була дуже насиченою та різноформатною – від майстер-класів до презентаційних матеріалів, від ігрових програм до екстремальних змагань, від феєричних виступів до обговорення серйозних та проблемних питань сьогодення щодо організації оздоровлення та змістовного відпочинку у дитячих таборах України.

Представники дитячого позаміського закладу оздоровлення та відпочинку «Ровесник» у складі: Данильчука І.Є., директора міського ЦНТТУМ та ДПЗОВ «Ровесник», Кочубей Л.В., вчителя фізичної культури Луцької гімназії №18, методиста ДПЗОВ «Ровесник», Семенюк О.В., заступника директора міського ЦНТТУМ та старшого вихователя ДПЗОВ «Ровесник», Сагайка В.С., вчителя фізичної культури Луцької ЗОШ №25,  вихователя, інструктора фізичного виховання  ДПЗОВ «Ровесник», Філонюк А.В., методиста ЦНТТУМ та ДПЗОВ «Ровесник», Голодишиної А.Є., керівника гуртка Луцького ЦНТТУМ, керівника гуртка «Дизайн» ДПЗОВ «Ровесник» достойно представили Волинську область на фестивалі. Отримали кубок фестивалю «ЛЕЛЕКА-2018» за представлення ДПЗОВ «Ровесник» у номінаціях: «Творча презентація», «Стенд» та «Методичні матеріали».

Осіння зустріч «ЛЕЛЕКА-2018» подарувала безліч незабутніх моментів, різних несподіванок, цікавих ідей, приємних зустрічей та знайомств з ЛюдьмиЛіта України… 

Люди літа  Люди літа  Люди літа

 Люди літа


Корисні посилання