Чемпіонат України з радіоспорту

Завершився Чемпіонат України та Всеукраїнські змагання учнівської молоді з радіоспорту (спортивна радіопеленгація), IV ранг, які проходили у лісових масивах поблизу Луцька з 18 по 21 травня 2023 року. Юні спортсмени виборювали нагороди на трьох дистанціях: спринт, класика на 3,5 МГц та 144 МГц. У змаганнях взяли участь команди 7 областей та м. Києва. Вихованці гуртка спортивної радіопеленгації (керівник Молошик О.А.) гідно представили команду Луцького міського ЦНТТУМ, яка в підсумку стала переможцем Всеукраїнських відкритих змагань учнівської молоді та внесли вагомий вклад у перемогу команди Волинської області у Чемпіонаті України. В особистому заліку переможцями стали:
- Островець Андрій – І місце на дистанціях 3,5 МГц та 144 МГц;
- Джигалюк Мар’яна – ІІ місце на дистанції 3,5 МГц;
- Осіюк Богдана – І місце на дистанціях 3,5 МГц та 144 МГц, ІІІ місце в спринті;
- Мар’ян Олександр – І місце на дистанції 144 МГц, ІІІ місце на дистанції 3,5 МГц;
- Бойко Юліана – І місце на – 144 МГц, ІІ – в спринті, ІІІ – на 3,5 МГц;
- Приємська Соломія – І місце в спринті, ІІ – на 144 МГц.
Хороші результати на дистанціях показали Яцюк Дмитро, Бойко Богдан, Нестеровський Назар, Прокоп’юк Дмитро, Лесків Катерина.
Вітаємо переможців та учасників Чемпіонату України. Членам збірної України бажаємо успішного виступу на Чемпіонаті світу в Угорщині.