Квест «Скарби синього слоника»

У нас на гуртках інформаційно-технічного напряму навчаються не лише програмуванню, а й умінню працювати в команді, бути лідером і виконавцем, самостійно генерувати ідеї і приймати рішення. 11 лютого гуртківці взяли участь у заході, на якому потрібні саме ці уміння – квест «Скарби синього слоника».
Юні інформатики поділились на команди і кожна команда рухалась своїм маршрутом. А станцій було 4: Автомобільна, Комп’ютерна, Фотографічна і Станція Закоханих (до речі, у любові признавались комп’ютеру).
Командам вдалось виконати усі завдання і отримати бонуси – 10 слоненят. У нашому квесті виграти може не одна команда, а обидві разом. Бо тілька дружня підтримка товаришів, товариська змагальність дають можливість здобути головні скарби гуртка – знання, уміння, відчуття успіху. І тільки в такій дружній атмосфері діти здобули скарби синього слоника. Що ж він нам приготував?
1) Клятву юного інформатика
Юні програмісти урочисто прочитали клятву, в якій пообіцяли старанно навчатись, розвивати свої таланти на благо собі і Україні а також не тицяти пальцями в екран, не смикати за хвіст комп’ютерну мишку, не їсти і не пити над клавіатурою.
2) Нагородні матеріали конкурсів «Бобер» та «Ярмарок ідей»
Вручаючи сертифікати Міжнародного конкурсу комп’ютерної грамотності «Бобер» і конкурсу-захисту проектів з інформатики вихованців Луцького міського ЦНТТУМ «Ярмарок ідей» у категорії «Програмування», директор Центру Данильчук Ігор Євгенович зазначив, що ці змагання є важливим кроком для подальшого навчання і відкривають перспективи участі у нових серйозних заходах.
Методист Центру, керівник гуртка «Розробка мобільних застосунків» Бондар Ярослава Степанівна відмітила, що всі 25 учасників конкурсу «Ярмарок ідей» - гуртківці, які підготували власний програмний проект, його захист, зуміли всупереч перебоям зі світлом і інтернетом вийти на онлайн зв’язок і представити свою програму, уже є переможцями.
А грамотами ЦНТТУМ було нагороджено:
- фаворитів глядацьких симпатій
~ в молодшій групі (юніори 2011-2014 р.н.): Людву Уляну, Ващука Максима і Приходько Катерину;
~ у старшій групі (сеньйори 2008-2010 р.н.): Шеремету Аріну, Приходька Мирослава і Хомика Іллю та Палія Владислава (вони удвох працювали над одним проектом);
- переможців серед юніорів:
I місце – Приходько Катерина (проект «Червона калина»),
II місце – Піцик Єлизавета (гра «Жабка на планеті»), Лобко Іван (гра «Острів скарбів»)
III місце - Васеніна Дарина (проект «Школа»), Ващук Максим (навчально-тестуюча програма «Математичний тренажер»);
- переможців серед сеньйорів:
I місце – Шеремета Аріна (проект «Гаррі Потер і тричаклунський турнір»),
II місце – Хомик Ілля та Палій Владислав (гра для мобільного телефону «Освіти»)
III місце – Нагорний Дмитро (гра «Автоперегони»).
Переможці, окрім грамот, були нагороджені медалями, виготовленими на 3D-принтері у нашому Центрі, а Приходько Катерина і Шеремета Аріна отримали цінні призи від депутата Луцької міської ради Володимир Пшибельський.
Директор Данильчук І.Є. подякував батькам за виховання та сприяння розвитку творчого потенціалу та інтелектуальних здібностей дітей та нагородив подяками Центру батьків, у яких двоє дітей займаються в наших гуртках.
Дякуємо ЗСУ за те, що наше свято вдалося, що можемо навчатися і розвивати творчі здібності юних українців!

Корисні посилання