Успіхи юних науковців

Перші кроки юних талантів на ниві науки і техніки завжди щемні і сповнені тривог. А що, як не вийде, як не справлюсь, як тема виявиться неактуальною? Перевірити це можна лише одним шляхом – представивши власні напрацювання однодумцям та спеціалістам. Таку унікальну можливість мають учасники конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої Академії Наук.
Цього року на обласному етапі заходу від Луцького міського ЦНТТУМ свої проєкти представляли:
Кущ Арсен, вихованець гуртка «Юні винахідники», керівник гуртка Олексій Олександрович Седанов. Арсен представив роботу «Використання радіохвиль в якості альтернативного джерела енергії» у секції «Екологічно безпечні технології та ресурсозбереження» відділення «Технічні науки».
Артишевський Роман, вихованець гуртка «Астрономія», керівник гуртка Іван Васильович Дубенський. Роман захищав науково-дослідницьку робота «Комп'ютерна модуляція процесу утворення хімічних елементів у надрах зірок».
Пасічник Назар, вихованець гуртка «Мобільні застосунки», керівник гуртка Ярослава Степанівна Бондар. Назар представив мобільний застосунок «Математичний тренажер». Програма буде корисною в освітньому процесі під час відключень електроенергії та інтернету, на тимчасово окупованих територіях, тобто в ситуації, в якій зараз знаходиться Україна.
Надзвичайно приємно, що за результатами оцінювання дослідницьких робіт, постерного захисту та наукової конференції ми маємо двох переможців. Ними стали:
Артишевський Роман – І місце у секції «Астрономія та астрофізика», Пасічник Назар – ІІ місце у секції навчальних ігрових програм та віртуальної реальності.
Бажаємо ще більших наукових та інтелектуальних досягнень і перемог!
     

Корисні посилання