Спорт і романтика

 Спортивна радіопеленгація -  це дивна річ. Це не спорт, це хвороба. Хвороба, якою хворіють не на місяць, не на рік, ні на п’ять років. А на все життя…


 Спортивна радіопеленгація -  це дивна річ. Це не спорт, це хвороба. Хвороба, якою хворіють не на місяць, не на рік, ні на п’ять років. А на все життя… Дивний вид спорту, в якому люди стаюсь сильніші і морально і фізично, борються з страхами і самі з собою.  Знаходять друзів, з якими товаришують все життя, друзів, які не зраджують, які допомагають піднятися, а не кинуть назад в прірву.
Бігати по лісу, по болотах, дуже втомлюватись, щоб прибігати на фініш і валитися з ніг. Щоб радуватись проблемам і плакати над поразками. Боротися, боротися до кінця. Ви, мабуть, назвете нас ненормальними, і запитаєте, навіщо все це. Так, ми не нормальні, але ми цим живемо і будемо цим жити. ЗАВЖДИ…
9-11 жовтня 2015 р. в місті Замость Республіка Польща відбулися відкриті  міжнародні змагання «Кубок Польщі» де наші спортсмени  здобули 2-ге загальнокомандне місце. В особистому заліку переможцями стали Тиха Л., Марчук В., Марчук А., Голюк О., Мельник Х.
19-20 жовтня 2015р. в м. Луцьку відбулись обласні змагання, де команда Луцького міського ЦНТТУМ зайняла 2-ге командне місце. В особистому заліку переможцями стали Тиха Л. і Мельник Х.
Завдяки регулярному відвідуванню занять зі спортивної радіопеленгації  наші спортсмени ще досягнуть високих результатів на змаганнях різних рівнів.


Корисні посилання