Підсумкова атестація

З метою виявлення рівня оволодіння гуртківцями знань, умінь та навичок, формування предметних компетентностей щороку в Луцькому міському Центрі науково-технічної творчості учнівської молоді проводиться підсумкова атестація випускників гуртків.

Цьогоріч  виявили бажання прозвітувати педагогам, Центру і самому собі, 2 вихованки гуртка «Основи дизайну», 6 вихованок гуртка «Виготовлення сувенірів» та 4 вихованці гуртка «Програмування».

Атестація складалась з теоретичної і практичної частини. Мета проведення теоретичної частини іспитів – визначення рівня знань, передбачених базовими розділами освітньої програми. Мета проведення практичної частини – демонстрація професійної майстерності вихованця.

Оголошення карантину внесло кардинальні зміни в організацію освітнього процесу в закладі. Довелось змінити і формат проведення підсумкової атестації – перенести її в дистанційну площину. Юні дизайнери та вихованці гуртків «Виготовлення сувенірів» надсилали фото своїх практичних робіт екзаменаційній комісії. А юні програмісти розміщали свої проекти в мережі Інтернет – так ознайомитися з ними могли не тільки члени екзаменаційної комісії, а й вся інтернет-спільнота.

Теоретичні знання перевірялись за допомогогю тестів – на платформах «На урок» та в Google-формах і через сервіс відеоконференцій Zoom.

Чітко, оперативно й належним чином були підготовані матеріали підсумкової атестації. Вона показала високий рівень підготовки вихованців, а, значить, і хорошої роботи педагогічного колективу. Приємно, коли і екзаменатор, і гуртківець, що відповідає і захищає власний проект, може впевнено, без іронії, сказати: «Екзамен – для мене завжди свято!»

Вітаємо з успішною атестацією наших випускників:

гуртка «Основи дизайну» –

Жегестовську Надію

Сорокіну Яну,

гуртка «Виготовлення сувенірів» –

 

Кліщук Тетяну

Гіляровську Христину

Тарадюк Анну

Неділько Софію

Калюх Анну

Петрущенко Катерину

гуртка «Програмування» –

Пугінець Анастасію

Кушнірука Миколу

Бондарчук Валерію

Бачка Віктора!

Бажаємо вам успішно продовжити навчання в школі, вищому чи професійному навчальному закладі, щасливої життєвої дороги, творчого і професійного самовираження! Пам’ятайте про ЦНТТУМ! Його двері завжди відкриті для вас!

   

  http://lmcnttum.org.ua/doc/files/20200625113650.jpg  


Корисні посилання