ЧЕЛЕНДЖ «LUTSKФОТОFEST - 2020»

25 травня - перший день мистецького онлайн челенджу до

Міжнародного дня захисту дітей завершено!

Ви пробували себе в ролі фотографа? Були самі собі фотомоделлю,  дизайнером, творцем прекрасного? Створювали неймовірну красу за допомогою фотоапаратури і обмеженого простору? Ствердно відповісти на ці питання тепер впевнено можуть вихованці закладів освіти міста Луцька, які у зв’язку із епідеміологічною ситуацією в Україні, дотримуючись умов карантину взяли участь в мистецькому онлайн челенджі до Міжнародного дня захисту дітей, який організований управлінням освіти Луцької міської ради, Палацом учнівської молоді, Луцьким міським Центром науково-технічної творчості учнівської молоді.

25 травня проголошено челендж «LutskФотоFest - 2020».

ЧЕЛЕНДЖ «LUTSKФОТОFEST - 2020»

це безпечний та позитивний виклик для дитини, сходинка для досягнення;

це можливість покращити самооцінку та перевірити свої здібності з фотосправи;

це частина конкурентоздатності і самоствердження;

це перевірка "на слабо" під час загальнонаціонального карантину;

це потреба здобувачів освіти заявити всьому загалу: «Я є», «Я вмію», «Я творча особистість»;

це дофамін – гормон радості і задоволення!

Для участі у ньому потрібно було відзняти домашні фото. Та, головне, зробити спільну справу разом з мамами і татусями, бабусями і дідусями, братиками і сестричками тощо. Результати виявилися такими яскравими, на що ініціатори челенджу навіть не розраховували. Здобувачі освіти закладів загальної середньої освіти: №№ 4,7,10,11,13,14,15,17,21,22,23,25,26, позашкільної освіти: Волинського обласного еколого-натуралістичного центру, Палацу учнівської молоді міста Луцька та Луцького міського Центру науково-технічної творчості учнівської молоді завзято прийнялися за справу, долучивши до неї своїх родичів. Спільна справа дійсно об'єднала родини. Загалом, у номінаціях «Портрет», «Натюрморт», «Побутові фотографії», «Макрозйомка» подано більше 150 світлин, які цікаві за змістом, з високим рівнем виконання, продуманим сюжетом, назвою та естетичним оформленням.

Челендж «LutskФотоFest - 2020» проходив з метою розвитку пізнавальних процесів у дітей, зокрема: уяви, сприйняття, уваги, мислення, формування художньо-естетичної та науково-технічної культури підростаючого покоління, стимулювання росту технічної та практичної майстерності учасників, визначення найкращих фотоаматорів закладів загальної середньої та позашкільної освіти обласного центру Волині!

А організаторам челенджу залишилося попрацювати, оцінити композиційне рішення, технічну майстерність його учасників, використання технічних прийомів, відповідність фотоматеріалів заявленим номінаціям.

Як бачите, дитячі челленджі - це цікава забава не тільки для дітей, а й для всієї родини. І навіть той же загальнонаціональний карантин може також стати непоганим викликом. Тож бажаємо, аби Ваша фантазія не мала кордонів. Проводьте весело та захоплююче час, беріть участь у мистецьких онлайн челенджах - і тоді вам неодмінно буде що згадати у майбутньому!

        

        


Корисні посилання