Діти за чисту енергію

Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження  України  та за  фінансової підтримки Європейського Союзу в рамках реалізації проекту «Розбудова спроможності ...

 


Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження  України  та за  фінансової підтримки Європейського Союзу в рамках реалізації проекту «Розбудова спроможності Держенергоефективності України» 21.12.2012 року провели підсумки Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Діти за чисту енергію». Та все по-порядку.

 Конкурс проходив у два етапи: спочатку фотографія роботи посилались у електронному варіанті, тоді наступало очікування результату – прийде чи не прийде запрошення до Києва? Та  цього разу фортуна була на боці наших вихованців, так як з двох бажаючих взяти участь у цьому конкурсі, а це - Павлюк Юлія, вихованка гуртка «Юний дизайнер», та Франчук Вікторія, вихованка гуртка «Сувеніри» - перший етап пройшли обоє. А ще більшою несподіванкою був дзвінок і запрошення у столицю для нагородження переможців. Наші дівчатка отримали другі місця, кожен у своїй віковій категорії у номінації «Поробки: макети та вироби».

І от прийшов час поїздки. Метушні було багато, так як нагороди такого рівня наші гуртківці («Юний дизайнер» та «Сувеніри») отримували вперше. Шкода, що не всі  запрошені змогли поїхати, так як керівник гуртка «Сувеніри» Чирська Неля Володимирівна прихворіла, а вихованку гуртка «Юний дизайнер» Павлюк Юлію не пустили із-за погодних умов (мороз то сягав біля 20 градусів). У дорогу зібрались найвідважніші і здорові – я, керівник гуртка «Юний дизайнер» та Франчук Вікторія, вихованка гуртка «Сувеніри».

Столиця зустрічала морозом і сонцем, а ще – теплою зустріччю у Театрі юного глядача. Програма заходу передбачала і цікаві конкурси, вікторини на тему енергозбереження, і урочисту церемонію нагородження, і повчальну виставу «Ти – особливий!». Сподобалось все – затишна атмосфера, цінні подарунки, смачний обід у буфеті театру. Була можливість ознайомитись і з роботами інших учасників у номінаціях «Малюнок» та «Фотокартки».

З незабутніми враженнями і пам’ятними подарунками ми залишали столицю.

Хочеться сюди вернутись ще не раз, а тому роботи попереду є багато!

                                            Керівник гуртка «Юний дизайнер»

Голодишина Алла Євгеніївна.


Корисні посилання