Лідирують юні винахідники

24 лютого 2018 р. на базі ЦНТТУМ управління освіти, науки та молоді Волинського обласної адміністрації проходив обласний конкурс-захист науково-дослідницьких, винахідницьких та раціоналізаторських розробок з науково-технічного напряму.

У заході загалом брали участь 9 команд та 27 учасників зі всієї Волинської області. Гідну конкуренцію учасникам створила команда Луцького міського ЦНТТУМ у складі гуртківців предметно-технічного напрямку: Панюти Рувіма (учень 9 класу Луцької ЗОШ І-ІІІ ст. № 12), Колесніка Романа (учень 11-Б класу Луцької ЗОШ І-ІІІ № 23), Ліщини Тараса (учень 9-А класу Луцької ЗОШ І-ІІІ ст. № 15).

Вихованці Центру наполегливо працювали, готуючись до представлення своїх винахідницьких розробок та достойно їх захистили на конкурсі. Отож, за результатами роботи конкурсу-захисту команда Луцького міського ЦНТТУМ здобула І місце. В особистому заліку Панюта Рувім зайняв І місце у категорії «Юні техніки і дослідники в науково-дослідницькій і конструкторській діяльності» (прилад «Рука робота INMOOV»), Колеснік РоманІ місце  у категорії «Юні техніки і дослідники в промисловості та сільського господарства» (прилад «Інфрачервона паяльна станція»), Ліщина ТарасІІ місце у категорії «Юні техніки і дослідники інформаційних технологій та засобів зв’язку» (багатофункціональний прилад «Моделювання роботи електронних пристроїв»).

Вітаємо переможців заходу та їх наставників, керівників гуртків Центру – Белогура Сергія Васильовича, Оксенюка Анатолія Дмитровича, Федюка Петра Миколайовича.

Ліщина Тарас   Панюта Рувім    Колеснік Роман

Колеснік Роман    Бєлогур Сергій


Корисні посилання