УКРАЇНА – ЦЕ МИ!

101 рік тому – 22 січня 1919 року – було проголошено Акт Злуки. Це була одна з найвизначніших подій доби Української революції 1917–1921 років. Ухвалення цього документа означало об’єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки.

Саме цій даті був приурочений квест «Україна – це ми!» вихованців Луцького міського ЦНТТУМ. До дійства долучилися команди юних інформатиків, програмістів та «Митці» (вихованці гуртка «Виготовлення сувенірів»). Мандруючи за картою квесту, вони виконували відповідні завдання і отримували бонуси – картки зі словами, що означають загальні цінності і прагнення людини – справедливість, чесність, інтелект, оптимізм.

На станції  «Language Kingdom» («Мовне царство») учасники, переклавши англійською задані речення, отримали слово «freedom», яке самі ж легко переклали – свобода.

На станції «Пізнавальна» вони розгадували кросворд, на станції «Комп’ютерна» анімували гасло «Схід і захід – разом!». На Казковій станції розгадували анаграми і отримували імена традиційних українських казкових персонажів. А на станції «Творча» власноруч створювали квіткові символи України.

Виконавши всі завдання зі слів-карток, що отримали як бонуси, гуртківці створили на стіні велике серце, обрамлене квітами: ромашками, волошками, маками – символ своєї любові і відданості Батьківщині – єдиній і неподільній Україні.


Корисні посилання