ITalent-2019 весняний сезон

В житті кожного програміста рано чи пізно настає момент, коли потрібно "випустити своє дітище в люди" - представити свій проект широкому загалу. Добре, якщо рано. Чудово, якщо спеціалістам високого рівня. Така можливість випала юному інформатику нашого Центру - Максиму Жуку. Його програма "Game of Life" пройшла в очний тур Всеукраїнського конкурсу "ITalent" в номінації "Soft&Mobile". 

Конкурс проходив в Києві в парку інновацій Unit.City. Це свого роду Силіконова долина - простір для розвитку ідей, стартапів, проведення конференцій та коворкінгів. Сучасні зручні локації, надихаючі інсталяції - все це сприяло позитивній атмосфері та продуктивній роботі. 
Учасникам потрібно було за 3 хв зробити презентацію власного проекту, ще 5 хв - власне перегляд та обговорення програми.

Мабуть, цього часу було замало, щоб познайомити журі з грою "Життя", задуманою в 1970 році Джоном Конвеєм, від якої власне і відштовхувався у своїй роботі Максим. Тому ми маємо 3-тє місце. А ще призи - музичну колонку, ліцензію антивірусної програми Zillya, подарунковий набір чаю та футболку ITalent. А ще нові творчі задуми та ідеї вдосконалення уже існуючих програм.

А ще - приклад для усіх наших гуртківців - ви теж можете потрапити до фіналу престижного конкурсу, почути думку спеціалістів про ваш проект, стиль програмування. То ж не гайте дарма часу. Літні канікули в першу чергу для відпочинку, а в другу - для втілення і подальшого розвитку ваших ідей!

Луцький міський ЦНТТУМ  Луцький міський ЙЦНТТУМ  Луцький міський ЦНТТУМ  Луцький міський ЦНТТУМ


Корисні посилання