Конкурс юних інформатиків, аматорів комп’ютерної техніки

«Україна – єдина країна»  - це твердження ще раз довели юні інформатики, 44 представники 16 команд  загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів області.


«Україна – єдина країна»  - це твердження ще раз довели юні інформатики, 44 представники 16 команд  загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів області. Довели за допомогою новітніх інформаційних технологій, зокрема в галузях програмування, Web-дизайну та офіс-менеджменту. Бо саме такою була тема обласного туру конкурсу юних інформатиків, аматорів комп’ютерної техніки. Ці змагання проводяться щорічно з метою залучення обдарованих і талановитих дітей до інтелектуальних змагань, стимулювання інтересу учнівської молоді до оволодіння сучасними інформаційними технологіями.

Постійним учасником цього заходу є і вихованці нашого Центру. Цьогоріч Луцький міський ЦНТТУМ представляли Лахай Владислав, учень СШ №1 (керівник Бондар Я.С.), Артемук Олександр, учень гімназії №18 (керівник Вітковський Р.В.) і Бондар Ярослав, учень НВК №9 (керівник Кінах К.О.). Вони виконували контрольну роботу і представляли та захищали в online-режимі домашні завдання. Владислав підготував на конкурс навчально-ігрову програму «Funny English», Олександр – сайт, Ярослав – презентацію на тему «Україна – єдина країна».

Не зважаючи на юний вік (Владислав і Ярослав – дев’ятикласники, а Олександр – учень восьмого класу), вони справились із складними завданнями і гідно представили наш заклад. Олександр і Владислав вибороли другі місця в своїх номінаціях, Ярослав – перше. В результаті команда Луцького міського ЦНТТУМ посіла перше командне місце. Вітаємо з цією перемогою учасників змагань, їх батьків та наставників! Бажаємо нових звершень, не зупиняйтесь на досягнутому!

Захист та обговорення домашнього завдання проводились в online-режиміЗахист домашнього завданняНі довге очікування завдань, ні холод не зашкодили юним конкурсантам

В інших виданнях про цей захід


Корисні посилання