АДРЕНАЛІН, АЗАРТ, ГОСТРІ ВІДЧУТТЯ ...

Картинг як вид спортивно-технічної творчості міцно увійшов в життя активних людей, і сьогодні - це не тільки спорт, але і прекрасний привід відпочити активно. Цього року 26 травня в м. Луцьку на базі КЗ «Міжшкільний навчально-виробничий комбінат» проведено міські змагання учнівської молоді з картингу. Організаторами заходу були Луцький міський ЦНТТУМ спільно з управлінням освіти Луцької міської ради. Змагання проводились з метою пошуку і підтримки технічно обдарованих дітей, зростання їх спортивно-технічної майстерності, задоволення потреб у творчій самореалізації, популяризації технічних видів спорту серед учнівської молоді, організації їх змістовного дозвілля, збільшення мережі гуртків науково-технічного напряму в закладах освіти міста Луцька.

Учасниками змагань були 27 вихованців гуртка «Юний картингіст» Луцького міського ЦНТТУМ, учні ЗЗСО міста Луцька (минулого року – 21 учасник). У 2018-2019 н.р. в програму змагань введено новий клас картів «Піонер-C», тому відповідно до Умов проведення заходу визначалась особиста першість у шести класах картів: «МІКРО», «МІНІ», «Піонер-А», «Піонер-Б», «Піонер-C», «Кадет».

         Погода сприяла спортсменам у складанні іспиту на майстерність і витривалість, а завдяки професіоналізму тренерів, механіків, учасників заходу та злагодженій роботі суддівської колегії змагання пройшли на високому рівні, без травм та пошкоджень спортивної техніки. Учасники демонстрували вміння швидкісного маневрування та майстерність шосейно-кільцевих перегонів. Програма змагання виконана в повному обсязі.

         За рішенням суддівської колегії призові місця між учасниками міських змагань з картингу розподілились наступним чином:

у класі картів «МІКРО»: І місце зайняв Мельниченко Максим; ІІ місце –  Онуфер Андрій; ІІІ місце –  Ковальчук Андрій;

у класі картів «МІНІ»: І місце посів Данилюк Микита; ІІ місце – Борсук Артем; ІІІ місце – Поліщук Павло;

у класі картів «Піонер-А»: І місце виборов Радиволік Давид; ІІ місце –  Хира Артем; ІІІ місце –  Зозуля Микола;

у класі картів «Піонер-Б»: І місце зайняв Гашимов Роман; ІІ місце –  Медведчук Віталій; ІІІ місце – Бишта Тарас;

у класі картів «Піонер-С»: І місце посів Працонь Ілля; ІІ місце –  Гаврищук Кирил; ІІІ місце – Гайдаєнко Денис;

у класі картів «Кадет»: І місце у Потапчука Олександра; ІІ місце в Ольшевського Назара.

Всі переможці нагороджено медалями та дипломами управління освіти Луцької міської ради. Окремо оголошується подяка за надану спонсорську допомогу в організації нагородження переможців міських змагань учнівської молоді з картингу та розвиток дитячої творчості Шабуніну Валентину Олексійовичу.

Вітання переможцям, батькам, тренеру, механікам за їхню кропітку працю і видатні результати!


Корисні посилання