НАЙВПРАВНІШІ АВТОМОДЕЛІСТИ РАДІОКЕРОВАНИХ МОДЕЛЕЙ

27 жовтня 2021 року на базі Луцького міського ЦНТТУМ відбулися міські змагання учнівської молоді з автомодельного спорту (радіокеровані моделі), на яких кращі спортсмени боролися за призові місця та демонстрували свої навички управління швидкісними автомоделями. Загалом в змаганнях взяло участь 20 учасників (8 команди), які представили заклади загальної середньої освіти №№ 2, 9, 12, 13, 14, 15, 27, 32.

Програма змагань передбачала особисто-командну першість в класах моделей: всюдиходи з довжиною основи від 20 до 30 см, легковики з довжиною основи від 15 до 30 см. Учасники з автомоделями із довжиною основи до 15 см та більше 30 см змагалися тільки в особистій першості.

На урочистому відкритті учасників привітав директор Луцького міського ЦНТТУМ Ігор Данильчук, який розповів у яких умовах і за якими класами моделей проводяться змагання, звернув увагу на технічні параметри радіокерованих автомобілів, ствердив, що усі навички керування моделями приходять з досвідом.

За результатами проведеного заходу командні місця розподілились таким чином:

І місце посіла команда комунального закладу "Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Луцької міської ради Волинської області";

ІІ місце – команда комунального закладу "Луцький навчально-виховний комплекс "Гімназія № 14 імені Василя Сухомлинського" Луцької міської ради Волинської області";

ІІІ місце – команда комунального закладу "Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №13 Луцької міської ради Волинської області".

Після закінчення заходу переможці особисто-командної першості міських змагань учнівської молоді з автомодельного спорту (радіокеровані моделі) були нагороджені дипломами департаменту освіти Луцької міської ради.

Вітаємо учасників та їх наставників з перемогою! Бажаємо не зупинятися на досягнутому, крокувати до нових висот!


Корисні посилання