Наукові пікніки – 2015

26 вересня на Театральному майдані м.Луцька вдруге відбулися Наукові Пікніки.


Координатором  проекту «Наукові пікніки в Україні» в м.Луцьку виступає волинська обласна молодіжна громадська організація «Волинський Інститут Підтримки та розвитку Громадських Ініціатив».  
Суть наукового пікніка полягає в організації інтерактивних експериментів для жителів міста (едутейнмент - наука у формі забави). Ціль заходу – показати, що наука буквально усюди навколо нас. На пікніках захоплюють, розважають,розкривають таємниці наук. 
Вперше участь в даному проекті взяли керівники та вихованці гуртків «Початкове технічне моделювання», «Радіоелектронне конструювання», «Спортивна радіопеленгація» Луцького міського ЦНТТУМ. Педагоги та діти в невимушеній формі показали усім бажаючим свої можливості та продемонстрували роботу власних творінь. Найбільшою популярністю серед відвідувачів виставкового місця Центру  користувались дитячі атракціони, кордові автомоделі, паяльна станція, універсальний вимірювальний прилад, ознайомлення з роботою передавача і приймача радіосигналів.
Усіх дітей  зацікавлених науково-технічною творчістю чекаємо у гуртках Луцького міського Центру науково-технічної творчості за адресою вул. Шопена 18, ІІІ поверх, каб.50.

 


Корисні посилання