НА ПЕРЕГОНИ НА КАРТАХ ДО КИЄВА!

З 21 по 23 вересня 2018 року в м. Києві на картодромі підприємства «Автодром Чайка» ГО «ТСО УКРАЇНИ», який має міжнародну ліцензію категорії «С», відбулися Всеукраїнські відкриті змагання учнівської молоді з картингу (фінальний етап), Фінал відкритого Чемпіонату Громадської організації «Товариство сприяння обороні України» та Кубок Командувача Сухопутних військ Збройних Сил України серед учнівської молоді з картингу.

Захід відбувався з метою сприяння популяризації та подальшого розвитку картингу в Україні серед учнівської молоді, підвищення рівня фізичної підготовки та технічної і практичної майстерності учасників, виявлення кандидатів до юніорських збірних команд України з картингу, формування в учасників високої патріотичної свідомості та відродження українських національних традицій, організації оздоровлення, відпочинку та змістовного дозвілля учасників, формування у них навиків здорового способу життя.

Загальне керівництво організацією та проведенням Змагань здійснювалося Українським Державним центром позашкільної освіти за підтримки Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Розпочалося спортивне свято з урочистого відкриття змагань, тренування спортсменів з шосейно-кільцевих перегонів, кваліфікаційних заїздів і, звичайно, відбувся парад водіїв. А далі були фінальні заїзди,  змагання зі швидкісного маневрування, нагородження переможців і закриття змагань.

Невгамовна жага до спортивних змагань, звершень, яка властива вихованцям гуртка «Юний картингіст» Луцького міського Центру науково-технічної творчості учнівської молоді, а також значний педагогічний досвід Ковальчука Сергія Ігоровича – безмежне джерело спортивних перемог нашого закладу. Так і на Всеукраїнських відкритих змаганнях учнівської молоді з картингу у Києві команда виборола ІІІ командне місце,  яка примножила спортивну скарбницю слави. Численні перемоги картингістів, авторитет тренера значно впливає на популяризацію заняття картингом серед дітей та учнівської молоді міста Луцька.

Бажаємо переможцям та їх керівнику гуртка міцного здоров’я, щастя, радості, сонячних днів у житті, бадьорості духу, нових цікавих змагань і «золотих» перемог!

Луцький міський ЦНТТУМ картинг  Луцький  міський ЦНТТУМ картинг  Луцький міський ЦНТТУМ картинг

Луцький міський ЦНТТУМ   Луцький міський ЦНТТУМ картинг


Корисні посилання