Підсумкова лінійка

Підходить до завершення ще один навчальний рік. Рік, коли позашкільна освіта відзначала своє 100-ліття, рік, коли Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді святкував 45-річчя від заснування. І саме в цьому році на базі інформаційно-технічного напрямку відкрилась опорна школа «Дайте таланту крила» під керівництвом Бондар Ярослави Степанівни, керівника гуртків «Програмування» та «Мобільні додатки». Чим же відзначився цей рік для вихованців гуртків інформаційно-технічного та предметно-технічного напрямків. Для підведення підсумків 21 травня зустрілись у дискозалі Палацу учнівської молоді вихованці, батьки, керівники гуртків, директор Луцького міського ЦНТТУМ Данильчук І.Є. та методист управління освіти Луцької міської ради Фролова Т.Г.

Голова методоб’єднання гуртків інформаційно-технічного  та предметно-технічного напрямків Савчук Лілія Василівна підвела підсумки роботи за навчальний рік. А це, як виявилось, чималий здобуток. Це і заходи, що проводились для вихованців керівниками гуртків: дні відкритих дверей, конкурси, ярмарки, майстер-класи, квести, брейн-ринги, інтелектуальні ігри. Це участь в різних інтернет-конкурсах, таких як «Бобер», «Година коду», «Безпечний Інтернет», «Олімпіс», Інтернет-олімпіади з інформатики та інших предметів. Це участь та перемоги в конкурсах від міського до міжнародного рівнів: обласний конкурс малюнків в техніках живопис, графіка, комп’ютерна графіка на військово-патріотичну тематику, обласний конкурс юних інформатиків, аматорів комп’ютерної техніки, міський та обласні етапи  конкурсів «Все про безпеку – очима дітей», «В об’єктиві натураліста», конкурс відеороликів на військово-патріотичну тематику, фестиваль Scratch-проектів, всеукраїнський конкурс з програмування «Володарі Scratch», Всеукраїнські конкурси з ІТ «iTalent», «Екософт», міжнародний конкурс з Web-дизайну та комп’ютерної графіки. А також міські, обласні та всеукраїнські змагання з швидкісного конструювання, турніри юних винахідників, виставки технічної творчості «Наш пошук та творчість – тобі, Україно!». Практично, нема жодної дитини, яка б не брала участь і не мала перемоги хоча б в одному конкурсі.

Свою конкурсну роботу «Infinity Яблука»  представили перед аудиторією Федончук Михайло та Демчук Дивид. А Жук Максим продемонстрував роботу "Game of Life", яка  у фіналі Всеукраїнського конкурсу "ITalent" в номінації "Soft&Mobile" здобула ІІІ місце.

З вітальним словом виступила методист міського управління освіти Фролова Тетяна Геннадіївна, яка відзначила високий рівень роботи гуртків закладу. Директор Луцького міського ЦНТТУМ Данильчук І.Є. подякував всім вихованцям, батькам та педагогам за плідну працю та вручив свідоцтва про позашкільну освіту 10 вихованцям, які у цьому році закінчили курс навчання та склали іспити. Звичайно, не обійшлось без посвяти в першорічки. Наймолодшим учасникам були вручені призи. Особливо хочеться відзначити вихованку Іванову Ірину, яка в 10 класі вперше завітала на гурток «Радіоелекроніка» і на кінець навчального року була відзначена як «Учень року» у номінації «Винахідник та раціоналізатор» (керівник Белогур С.В.).

Завершилось свято нагородженням вихованців за відмінне навчання під музичний супровід у виконанні вихованців гуртків «Програмування» Шевчика Владислава та Кульчицької Надії з мамою Лідією Кульчицькою.


Корисні посилання