Юні інформатики на всеукраїнських змаганнях

Наполегливо працюючи, наші вихованці виборюють право представляти область на всеукраїнських змаганнях. 


Наполегливо працюючи, наші вихованці виборюють право представляти область на всеукраїнських змаганнях. Так, Бережний Сергій та Бондар Ярослав успішно пройшли випробування першого етапу Дистанційного турніру з інформаційних технологій. В складі збірної області (4 чоловіки) вони  були запрошені на другий етап. Хоч на ньому хлопцям не вдалося вибороти призових місць, вони приїхали сповнені цікавих вражень та нових знань (http://www.univ.kiev.ua/news/5489). Мабуть, підготовка та участь у цьому конкурсі допомогли Бондарю Ярославу здобути перше місце на міській і третє на обласній олімпіаді з інформаційних технологій.

Юна надія обласного етапу конкурсу "Екософт" Артемук Олександр виправдав сподівання і зайняв третє місце на Всеукраїнському етапі чемпіонату в номінації "За стильність оформлення та якісний інтерфейс" з веб-сайтом "Україна - єдина країна"(http://cnttum.lutsk.ua/hto-stav-chempionami-na-chempionati-ekosoft-2015/).

Крім того, Саша зайняв перше місце у Міжнародному зимовому бліц-конкурсі з веб-дизайну та комп’ютерної графіки серед студентів та учнів в номінації "Краща графічна реалізація" (веб-сайт "Волинь"). На його рахунку також "срібло" міської олімпіади з інформаційних технологій.

Вітаємо наших гуртківців з перемогами в престижних змаганнях та бажаємо наснаги до нових звершень і перемог!

Артемук Олександр під час захисту власного проекту на Всеукраїнському чемпіонаті
 
Учасники II етапу Всеукраїнського Дистанційного турніру з інформаційних технологій - волинська делегація
 

Корисні посилання