Шляхами Золотого байту

Як уже повідомлялось раніше, четверо наших вихованців пройшли до другого, регіонального туру Міжнародного конкурсу комп'ютерних талантів "Золотий байт".


Як уже повідомлялось раніше, четверо наших вихованців пройшли до другого, регіонального туру Міжнародного конкурсу комп'ютерних талантів "Золотий байт". Цікавою, корисною і повчальною виявилась їх стежка до нагородження. На попередньому захисті власних проектів стало трохи страшно, адже ми виявились наймолодшими учасниками. Переважна більшість конурсантів - студенти Луцьких вишів. Але ми підтримували один одного, вболівали за товаришів, стали справжньою КОМАНДОЮ. Ми - це Лугінін Богдан (6 клас), Максим Бура (7 клас), Решетник Денис (7 клас) та Артемук Олександр (8 клас). 

На самому відбірковому етапі наші учасники впорались із хвилюванням і найкращим чином захистили власні проекти, відповіли на запитання журі і обіцяли виконати їх побажання. Ще б пак, адже оцінювали роботи успішні практикуючі програмісти, Web-дизайнери та керівники IT-компаній Луцька.

Хвилюючим був момент нагородження. Троє молодших наших юних інформатиків виступали в номінації Game Design. Організатори конкурсу зауважили, що всі троє вони заслуговують на перше місце, але таких юних 

талантів ще не можна віправляти до Києва продовжувати боротьбу у Міжнародному турі конкурсу. Тому призові місця в цій номінації розприділили так: Решетник Денис - 2-ге місце, Бура Максим і Лугінін Богдан - 3-є місце. Лугінін Богдан зачарував усіх своїм умінням виступати перед аудиторією та веселим характером, то ж отримав приз глядацьких симпатій.

У номінації Web Design з 18 учасників до фіналу дійшло лише четверо, серед них - Олександр Артемук, до речі теж наймолодший учасник у цій номінації.

Решетник Денис ще взяв участь у змаганнях в номінації Junior Competition (для учасників 10-14 років). Всього на Волині в цій номінації взяло участь 88 учасників, проте до фіналу дійшло тільки 18. Денис не лише став фіналістом, а зайняв третє місце, потрапив до двадцятки кращих результатів України (6-е місце).

Вітаємо наших комп'ютерних геніїв із заслуженими перемогами та цінними призами! Бажаємо подальших злетів і дерзань!

 


Корисні посилання