Підсумкова лінійка гуртків інформатики

Скоро літні канікули. Це означає, що незабаром закінчаться заняття і в гуртках Луцького міського Центру науково-технічної творчості учнівської молоді. Нашим вихованцям на канікули не хочеться. Адже кожне заняття в Центрі – це мандрівка у світ цікавого і незвіданого, це конкурси і розваги, брейн-ринги і вікторини!

Поки в українському освітньому просторі проходять дискусії про те, як по-новому має проходити Свято Останнього Дзвоника, ми – педагоги та вихованці ЦНТТУМ – проводимо підсумкову лінійку у форматі дискотеки. Перед гуртківцями, педагогами та батьками гостинно відчинилися двері дискозали Палацу учнівської молоді, увімкнулася музика, слайдшоу з фотографій, світлові ефекти.

Голова методоб’єднання гуртків інформаційно-технічного напряму Савчук Лілія Василівна підвела підсумки роботи за навчальний рік. А це, як виявилось, чималий здобуток: перемоги у всеукраїнських конкурсах «iTalent», «Екософт», фестиваль «Scratch-проектів», Міжнародному конкурсі «Web-дизайну та комп’ютерної графіки».

Чимале здивування викликала і участь 14-річного Литвішка Даниїла в  XII Міжнародній науковій конференції аспірантів та студентів «Молода наука Волині: пріорітети та перспективи досліджень». Другий рік поспіль Даниїл – не лише учасник, а й переможець цього поважного заходу, він нагороджений дипломом за найкращу доповідь. А Решетник Денис (теж вдруге) стає стипендіатом Луцької міської ради в галузі інформатики та інформаційних технологій імені Михайла Кравчука.

Настрою усім додало нагородження найактивніших і найстаранніших гуртківців грамотами ЦНТТУМ, переможців міського конкурсу «Рятувальники очима дітей», міжнародного конкурсу з IT технологій «Бобер», акції «Година коду». Теплі слова підтримки своїм вихованцям висловили керівники гуртків Кот Ірина Петрівна і Семенюк Світлана Казимирівна.

Як і більшість подій  ЦНТТУМ, підсумкова лінійка не обійшлась без Її Величності книги. Книгою цього заходу стала «Енциклопедія кібернетики» з автографом одного з членів її авторського колективу Мирослава Кратка. Гуртківці самі розповіли, що ця книга була першою в світі енциклопедією кібернетики і видана вона була в Києві українською мовою. На жаль, сам Мирослав Кратко, який останні 21 рік мешкав у Луцьку, 19 лютого цього року відійшов у вічність.

На свято була запрошена методист міського управління освіти Фролова Тетяна Геннадіївна - щирий друг та наставник нашого Центру. Вона  вручила вихованцям груп “Юні користувачі ПК” та «Основи поліграфії та видавництва», які успішно пройшли навчання та склали іспит підсумкової атестації, свідоцтва про позашкільну освіту. Передаючи естафету успішного і наполегливого навчання, досвідчені гуртківці вручили вихованцям першого року навчання медалі «Юний інформатик».  Тетяна Геннадіївна наголосила про визначну роль педагога в успіху учня та користуючись нагодою, вручила керівнику гуртка-методисту Бондар Ярославі Степанівні диплом за перше місце в Міжнародному  конкурсі «Українознавчі пріоритети навчально-виховного процесу».

Напутнє слово цьогорічним випускникам закладу сказала  Бондар Ярослава Степанівна. На певну мить вона зазирнула у минуле своїх вихованців: згадала перші кроки їх навчання у гуртку, перші конкурси та перемоги. А на згадку подарувала диски з фотографіями, відео та їх проектами, побажала вихованцям щастя та удачі на широкій життєвій дорозі, а також попросила не забувати ЦНТТУМ.

Дійство проходило легко і невимушено. Його скрашували художні номери від наших гуртківців – музичні й танцювальні. Адже наші юні інформатики мають різносторонні таланти!

А по завершенню урочистої частини – невимушене спілкування і запальна дискотека. Ми гарно попрацювали протягом року, то ж і відпочивалося нам весело.

Керівник гуртка-методист Бондар Я. С.

Луцький міський ЦНТТУМ   Луцький міський ЦНТТУМ


Корисні посилання