ЗМАГАННЯ МОДЕЛІСТІВ РАДІОКЕРОВАНИХ АВТІВОК – ЗАХОПЛЮЮЧА СПРАВА

Жовтень завжди був «гарячою» порою для Луцького міського ЦНТТУМ – саме в цей період проводиться багато міських заходів з науково-технічного напряму позашкільної освіти. Тож всі перехожі лучани, вихованці закладів освіти, їх наставники мали можливість отримати море позитиву, океан адреналіну від міських змагань учнівської молоді з автомодельного спорту (радіокеровані моделі), присвячених Дню автомобіліста. Захід проводився Луцьким міським ЦНТТУМ на площі перед входом до Палацу учнівської молоді міста Луцька.

 Програма змагань передбачала особисто-командну першість в класах моделей: всюдиходи з довжиною основи від 20 до 30 см, легковики з довжиною основи від 15 до 30 см. Учасники з автомоделями із довжиною основи до 15 см та більше 30 см змагалися тільки в особистій першості. 

У заході взяли участь представники із 7 закладів загальної середньої освіти міста Луцька: №№ 2,3, 9, 13, 14, 15, 27 та Луцького міського ЦНТТУМ, що свідчить про цілеспрямовану роботу педагогів щодо популяризації автомоделювання серед дітей та учнівської молоді обласного центру Волині. Загалом у  міських змаганнях з автомодельного спорту змагалося 21 учасник.

На автоперегонах панував добрий настрій, переможний дух. Звичайно, були й моменти, коли машина розчаровувала: то батарея розрядилась і не могла продовжувати рух, то колесо відпало, але юні техніки швидко ліквідовували проблему та продовжували рух до перемоги.

За результатами проведеного заходу командні місця розподілились таким чином:

І місце посіла команда комунального закладу "Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Луцької міської ради Волинської області;

ІІ місце – команда комунального закладу "Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 15 Луцької міської ради Волинської області";

ІІІ місце – команда комунального закладу загальної середньої освіти "Луцький ліцей № 27 Луцької міської ради Волинської області".

Після закінчення заходу переможці особисто-командної першості міських змагань учнівської молоді з автомодельного спорту (радіокеровані моделі) були нагороджені дипломами управління освіти Луцької міської ради.

Вітаємо переможців та їх наставників! Бажаємо не зупинятися на досягнутому, крокувати до нових висот і щоб на Вашому шляху не було ніяких перешкод!

Висловлюємо подяку усім учасникам змагань за неповторні відчуття та емоції!


Корисні посилання