Всеукраїнський колоквіум 'Космос. Людина. Духовність'

Уже вкотре зібрав Всеукраїнський колоквіум "Космос. Людина. Духовність" юних дослідників та науковців-початківців.


Уже вкотре зібрав Всеукраїнський колоквіум "Космос. Людина. Духовність" юних дослідників та науковців-початківців. Традиційно захід проходить в Ужгороді, на базі Закарпатський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді. Взяла участь в конкурсі і збірна команда Волинської області. Двоє з чотирьох учасників - наші вихованці - Решетник Денис і Литвішко Антон.

Під час екскурсії по УжгородуОбох зацікавила тема фрактальної графіки. Денис, захищаючи роботу "Фрактали в природі і в комосмосі", переконував журі та інших учасників у неперевершеній красі фрактальних зображень, в тому, що унікальні закономірності фракталів повторюються і у надзвичайно малому (клітина, що розглядається в мікроскоп), і у надзвичайно великому (космічне утворення, за яким спостерігають з величезної відстані в телескоп). 

 

Антон же зупинився на життєвому шляху та науковій діяльності Бенуа Мандельброта - вченого, який відкрив фрактали. Наш вихованець довів, що Мандельброт не просто відкрив властивості самоподібності в природі, а пояснив гармонію хаосу. 

Антон Литвішко і Денис Решетник зайняли другі місця в колоквіумі: Антон в номінації "Лицар духу", а Денис в номінації "Краса врятує світ". Ми вітаємо призерів і бажаємо, щоб набутий досвід допоміг їм у подальшій науковій роботі!

Денис Решетник під час захисту наукової роботиАнтон Литвішко під час захисту наукової роботи

 


Корисні посилання