Вересневі миті позашкілля

Вересень оживлює навчальні заклади, наповнює їх дитячими голосами, сміхом, галасом. У нас, в Центрі, немає дзвінків початку та закінчення занять, проте є відчуття творення, наукового пошуку, польоту думки та фантазії.

Осінь – сприятлива пора для роботи з природнім матеріалом – жолудями, каштанами, листям дерев. Вихованці гуртків дизайну перетворюють їх на казкові персонажі, композиції, бансаї. На гуртках початкового технічного моделювання діти уже створили свої перші поробки, а вихованці гуртків радіоелектроніки зконструювали перші технічні пристрої. Юні інформатики знайомляться з основами комп’ютерної техніки та програмного забезпечення. Скоро вони розроблятимуть власні програми та сайти. Гуртківці Центру конструюють авіа- та судномоделі, займаються спортивною радіопеленгацією. А юні картингісти вкотре стали абсолютними переможцями всеукраїнських фінальних змагань.

Таке цікаве і корисне проведення дозвілля забезпечує юним лучанам Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді. Згодом воно допоможе гуртківцям в навчанні у вишах та в опануванні професією.

Наші випускники вступають в престижні вищі навчальні заклади Києва, Львова, Любліна. Вони приходять розповісти про свої успіхи , творчі здобутки.

До кінця вересня і ви ще можете долучитися до нашої великої творчої родини. Зверніть, увагу, що гуртки працюють і для дітей, які навчаються в школі в другу зміну.

Позашкілля – це територія радості, творчості, успіху! Тут вам завжди раді!

Бондар Я.С., методист ЦНТТУМ

         


Корисні посилання