Чемпіонат України з картингу

З 27.09 по 29.09 у місті Київ на автодромі "Чайка" проходив фінал Чемпіонату України 2019 року з картингу. В різних класах картів участь у змаганнях брали 110 спортсменів із 15 областей України. Волинь представляли вихованці гуртків "Юний картингіст" Луцького міського та обласного центрів науково - технічної творчості учнівської молоді. Програма змагань включала швидкісне маневрування та шосейно-кільцеві перегони. У першому виді програми у  класах "Піонер-Б" та "Кадет" Гашимов Роман посів 1місце, Потапчук Олександр - 3 місце. Команда ж у даній програмі посіла  третє місце.

 В шосейно-кільцевих перегонах в індивідуальному заліку переможцями стали: Гашимов Роман (Піонер-Н – 1 місце; піонер-Б - 2 місце), Матіців Жан (піонер-Н - 3 місце; піонер-Б - 1 місце). Високі четверті місця посіли Онуфер Андрій (піонер - Н-міні), Ольшевсьеий Назар ("Кадет").  В командному заліку у цьому виді змагань волинська команда посіла перше місце. Таким чином команда Волинської області стала абсолютним переможцем змагань. Вітаємо переможців та бажаємо подальших успішних стартів!

Чемпіонат України з картингу  Чемпіонат України з картингу Чемпіонат України  з картингу  Чемпіонат України з картингу Чемпіонат України з картингу 

 Чемпіонат України з картингу  Чемпіонат України з картингу  Чемпіонат України з картингу   

 Чемпіонат України з картингу  Чемпіонат України з картингу  Чемпіонат України з картингу 

 


Корисні посилання