ПІДТВЕРДЖЕННЯ УСПІХУ

З великою повагою, гордістю та безмежною шаною колектив педагогів та вихованців Луцького міського Центру науково-технічної творчості вітає директора - Ігоря Євгеновича Данильчука із нагородженням нагрудним знаком «Відмінник освіти» Міністерства освіти і науки України.
За 18 років роботи йому вдалося об’єднати в колективі творчих та натхненних педагогів, він сприяє їх професійному розвитку. Під його керівництвом значно розширено мережу гуртків, зросла результативність участі вихованців у заходах, оновлено матеріально-технічну базу, побудовано автокордодром, відновлено астрономічну обсерваторію. Неодноразово Луцький міський ЦНТТУМ і табір «Ровесник» ставали переможцями всеукраїнських конкурсів педагогічної майстерності.
Ігоре Євгеновичу, прийміть наші сердечні вітання з нагоди заслуженої нагороди, адже вона є підтвердженням успіху, гідною оцінкою Вашої плідної діяльності. Бажаємо Вам незгасимого оптимізму, творчої наснаги, вагомих досягнень у здійсненні задуманого та нових цікавих ідей. Нехай Ваша енергія, багаторічний досвід, невичерпний інтелектуальний потенціал і надалі служитимуть на благо позашкільної освіти міста та країни!


Корисні посилання