КУБОК УКРАЇНИ З АВТОМОДЕЛЬНОГО СПОРТУ

Автомоделювання – це спорт, що поєднує в собі конструювання моделей автомобілів, їх виготовлення та безпосередню участь у змаганнях.

З 25 по 27 січня 2019 року на автомодельній трасі Центру науково-технічної творчості молоді «Сфера» управління освіти Оболонського району в місті Києві відбулися Відкриті змагання на Кубок України з автомодельного спорту (трасові моделі) серед дорослих, юніорів та юнаків в класах G-12, G-15, G-33. Змагання проводились з метою сприяння популяризації і подальшому розвитку автомоделювання серед дітей та учнівської молоді за підтримки Громадської організації «Всеукраїнська федерація автомодельного спорту України».

Команду Луцького міського Центру науково-технічної творчості учнівської молоді представляли вихованці автомодельного гуртка:

Шковелюк Назар, учень 6-Л класу Луцького НВК «ЗОШ І-ІІ ст. № 10 - професійний ліцей»;

Данильчук Євген, учень 8-В класу Луцької гімназії № 18;

Христозов Александр, учень 7-А класу Луцької ЗОШ І-ІІІ ст. № 19;

Крамар Богдан, учень 6-А класу Луцького НВК «ЗОШ І-ІІ ст. № 10 - професійний ліцей»;

Кадлубицький Павло Іванович, керівника гуртка автомоделювання – тренер-керівник команди.

За підсумками змагань в особистій першості переможцями стали: Шковелюк Назар, який зайняв ІІ місця в класах автомоделей G-15, G-12 та ІІІ місце -  в класі G-33 (серед юнаків); Крамар Богдан, який зайняв ІІ місце в класі G-33 (серед юнаків); Христозов Александр, який посів ІІІ місце в класі G-12 (серед юніорів); Данильчук Євген, який посів ІV місце в класі G-12 та V місце – в класах G-15, G-33 (серед юніорів). З 25 дорослих учасників Кадлубицький Павло пробився до фіналу, посівши VІІІ місце в класі автомоделей G-33.

У загальному заліку команда Луцького міського Центру науково-технічної творчості учнівської молоді зайняла почесне ІІІ місце, поступившись біль титулованим командам Чернігова та Києва. Переможці змагань нагороджені медалями та грамотами Громадської організації «Всеукраїнська федерація автомодельного спорту України».

Загалом наші вихованці продемонстрували зростання спортивно-технічної майстерності, теоретичної підготовки, про що свідчать результати змагань. Такі заходи залишають у пам’яті юних спортсменів яскраві, незабутні враження, задоволення від змагань, гордість за себе і за друзів.

Бажаємо юним автомоделістам  перемагати і надалі!

Луцький міський ЦНТТУМ   Луцький міський ЦНТТУМ   Луцький міський ЦНТТУМ


Корисні посилання