Острів скарбів

Захід почався з того, що духи острова та Ярослава Степанівна розказали про скарби, заховані на острові. Виявляється, їх можуть знайти тільки дружні, талановиті та творчі діти. На пошуки відправились команди Чарівників та Піратів.


Захід почався з того, що духи острова та Ярослава Степанівна розказали про скарби, заховані на острові. Виявляється, їх можуть знайти тільки дружні, талановиті та творчі діти. На пошуки відправились команди Чарівників та Піратів. Вони отримали карти острова.

Юним інформатикам довелось подолати Вершину мудрості, пройти через Таємничий ліс, Словесне перехрестя, відвідати Галявину мистецтв та Музичний провулок. Усюди їх чекали духи острова (вони чомусь ззовні були схожими на старших учнів гуртка). Духи були мудрими і строгими або, навпаки, веселими і легковажними. Тож і завдання, які вони давали дітям, були найрізноманітніші: представити за допомогою комп’ютерних програм афоризм, розгадати кросворд, намалювати «Її величність інформатику»  або «Комп’ютер майбутнього», відгадати загадки з інформатики, танцювати та запам’ятовувати назви динозаврів в алфавітному порядку. З усіма завданнями наші діти справились з честю і з отриманих від духів острова підказок склали ключову фразу: «Ми - юні інформатики!». В цю мить зявився скарб – ящик цукерок. Діти розділили їх між собою та учасниками дійства. А духи острова вручили свої корони «Найрозумніший», «Наймудріший», «Наймузичніший», «Творчий» та «Таємничий» тим, хто на їх думку за результатами гри цього найбільше заслуговував. Але найбільшим скарбом, здобутим юними інформатиками, виявилась дружба, вміння працювати в команді та гарно і весело проведений час.

Вихованець гуртка інформатики Литвішко Д.,

керівник гуртка інформатики Бондар Я.С.


Корисні посилання