Підведення підсумків інформаційно-технічного напрямку

Складним був цей навчальний рік. Та попри карантин і війну юні інформатики не припинили навчання, не зупинились у мріях та розвитку. На нашому рахунку перемоги в обласному конкрусі юних інформатиків, обласному та всеукраїнському етапах конкурсів «Екософт», «Енергія і середовище», Міжнародному конкурсі комп'ютерної графіки та вебдизайну, Міжнародному конкурсі «Бобер», всеукраїнських дистанційних конкурсах від платформ «Олімпіс», «На урок». 17 вихованців гуртка «Розробка мобільних застосунків» і «Вебдизайн» здали підсумкову атестацію.

Щоб підвести підсумки навчання в закладі позашкільної освіти, зібрались гуртківці інформаційно-технічного напряму та їх батьки. Поспілкувались, вручили свідоцтва про позашкільну освіту, інші нагороди. Найбільше нагород отримали вихованець гуртка «Вебдизайн» Демчук Давид та вихованець гуртка «Розробка мобільних застосунків» Махновець Богдан.

Адміністрація закладу високо цінує вклад батьків у виховання дітей, то ж вручено подяки і батькам юних талантів.

Присутні – і діти, і дорослі - підтримали один одного добрими словами. Юна розробниця мобільних затсосунків Геліч Олександра заспівала пісню «Українська лють»:

Одного ранку, ще й на світанку

Земля здригнулась

І враз закипіла наша кров …

Али ми твердо віримо, що все буде Україна і «… буде мир на всій Землі!»


Корисні посилання