Змагались наймолодші юні техніки

29 березня 2023 року у Центрі позашкільної освіти Волинської обласної ради відбувся обласний конкурс-змагання учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання. Програма змагань включала теоретичний залік (тестування), виготовлення моделей транспортної техніки та творче завдання (виконання композиції за допомогою об’ємних геометричних фігур. У змаганнях взяло участь 10 команд Волинської області. Команду Луцької міської територіальної громади представляли Королюк Назар, вихованець гуртка Луцького міського ЦНТТУМ, учень 4-А класу Луцького ліцею № 14 імені Василя Сухомлинського та Хайба Ліна, учениця 4-А класу Луцького ліцею № 27.

Учасники нашої команди покази високі результати з теоретичної підготовки, а також Королюк Назар нагороджений грамотою за зайняте І місце у конкурсі з виготовлення моделей транспортної техніки. За результатами роботи журі конкурсу-змагань команда Луцької МТГ посіла IV місце. Вітаємо учасників команди та їх наставників Мазур Ю.М., Замрій О.В., бажаємо подальших успішних виступів!

Змагання з початкового технічного моделювання  Змагання з початкового технічного моделювання  Змагання з початкового технічного моделювання


Корисні посилання