Лісові вісті

Газета Ерудит-2016

I зміна Ерудит 

Казковий та неймовірно цікавий світ під назвою "Літня школа «Ерудит»"  відкрив свої двері цього року 9 червня. День заїзду, як завжди, викликав безліч емоцій: одні переводили подих в очікуванні невідомого, інші - раділи, що нарешті знову мають можливість вкотре відпочити в цьому таборі. 

 

 

 

 

 

 

 

Газета Ерудит-2014

I зміна  Ерудит 

Свято літньої школи

Уже 24-ий раз літня школа «Ерудит» у таборі «Ровесник» збирає найталановитіших учнів Луцька. Зокрема, 24 червня там відбулось традиційне свято. До дітей завітали поважні гості – представники міської та обласної влади.

Першим слово взяв Луцький міський голова Микола Романюк. Він зауважив, що тут зібралася гордість міста – кращі з кращих учнів. «Я думаю, що перебування тут, спілкування з ровесниками залишить у вас тільки хороші спогади, що ви гарно проведете час», - звернувся градоначальник до школярів і побажав усім цікавого відпочинку, хороших друзів і гарної погоди.

Начальник управління освіти Луцької міської ради Олег Гребенюк привітав учнів, які звикли перемагати, зі святом і побажав їм гарно відпочити. Він зичив школярам хорошої погоди, веселого часопроведення і нових зустрічей у наступному році.

Дітей привітав і заступник голови Волинської облдержадміністрації Микола Собуцький. Він зазначив, що це свято літа і запропонував перейменувати літню школу з «Ерудит» на «Ерудит-Еліт», адже тут перебуває еліта міста.

Опісля розпочався святковий концерт. Діти презентували свої гурти, співали, танцювали та демонстрували театральні постановки.

До слова, разом із дітьми танцювали і дорослі, зокрема владні гості свята. На завершення своєю творчістю присутніх потішили і вихователі «Ерудиту». Також вихованці табору традиційно влаштували «випускний» десятикласників, які більше не зможуть відпочивати тут як школярі.

По завершенні святкового концерту з вітальним словом до дітей звернувся директор табору Ігор Данильчук.

Опісля присутні виконали гімну «Ерудиту» та влаштували фотографування на пам`ять.

Газета Ровесник 2014 (II зміна)  

II зміна

Ровесник Щирими обіймами прийняв “Ровесник” дітей цьогоріч і огорнув їх руками заборольського лісу. Він, розподіливши у гурти, об’єднав своїх мешканців духом патріотизму і дружби.

Табір з

мушував кожного свого вихованця раненько прокидатись, робити зарядку, підтримувати порядок у кімна

тах та на вулиці, але разом і з батьківською строгістю щодня дарував дітям своє велике добре серце, сповнене материнською ласкою. І це серденько не просте—це загадкова скриня, де є часточка душі кожного працівника табору.

Сторінки нашої газети познайомлять вас з кожним гуртом, а їх у нас чимало: “Гриффіндор”, “Патрі-оти”, “Бетмен”, “Єврокіндери”, “Фанта”, “Снікерс”, “Оба-на”, “Мультяшки” і “Табірмани” (гурт вихователів).

“Ровесник”, полюбивши кожного свого жителя, залишив теплий слід у їх пам’яті.

Газета Ровесник 2014 (III зміна)

26 серпня ДПЗОВ «Ровесник» відкрив двері для 100 обдарованих та 115 дітей різних категорій. Для багатьох вихованців цей день став початком знайомства із новим та цікавим життям, адже вони вперше приїхали сюди, для інших – очікування вже відомих їм приємних переживань, оскільки вже не одноразово відпочивали тут і з кожним роком з нетерпінням чекають літа, щоб знову повернутись у неймовірну казку. Так, саме у казку! У таборі «Ровесник» діти мають змогу поринути у світ пригод, шукаючи скарб, перевтілитись у придворних дам, маленьких кошенят, ляльок, уявити себе Пепі Довгою Панчохою, поспілкуватись з марсіанами, пропагувати здоровий спосіб життя та прагнути до перемоги, як олімпійці і найголовніше – не забувати про свою країну, любити та оберігати її, як патріоти. Саме так весело та цікаво пройшов в таборі «Імідж день».

«Ровесник» - місце, де кожен, без винятку, може проявити свої таланти. Діти з легкістю засвоюють нові масовки, запальні танці, співають усім гуртом, втілюють в життя уривки фільмів різних жанрів, вигадують казки на новий лад, з великим бажанням беруть участь у різних конкурсах і таким чином виховують у собі лише найкращі якості.

Найцікавіший, принаймні на мою думку, був день шиворіт на виворіт, коли день розпочався із відбою, а завершився зарядкою. Діти з великим задоволенням овдягали на себе речі виворотною стороною, їх не дивувало те, що вихователі з самого ранку, сказавши дітям: «Добрий вечір!», вийшли на дискотеку, вихованці без заперечень зранку повечеряли, а ввечері поснідали. Найскладнішим випробуванням для всіх в цей день було обмінятись своїми вихователями та друзями із гурту, до яких вже встигли звикнути, але винагородою за це були міцні обійми та зізнання у тому, що вихователі вже давно сформованих гуртів є найкращими в світі. Доказом цього був розважальний конкурс «Ми вам даруємо радість», де вихователі мали змогу відпочити від репетицій та насолодитись подарунком у вигляді пісні чи танцю, які діти готували для своїх дорогих вихователів потайки.

Спостерігаючи за життям у таборі «Ровесник»,  з впевненістю можна заявити, що кожна дитина, яка побувала в цьому казковому місці, надовго запам’ятає кожну мить пережиту тут. Це місце зачаровує своїм позитивом, сюди хочеться повертатись ще і ще.

III зміна Ровесник

 

 


Корисні посилання